Онлайн-курс 

"Підготовка до тестування Уповноважених Осіб"

 

7 тижнів

6-8 годин/тиждень онлайн + 1 вебінар

Тести та домашні завдання

Збільшіть свої шанси на успішне складання обов'язкового тестування Уповноважених Осіб, пройшовши навчання у Центрі вдосконалення закупівель Київської Школи Економіки на курсі “Підготовка до тестування Уповноважених Осіб”!

Програма курсу допоможе вам розібратися у тонкощах законодавства про публічні закупівлі та впевнено відповідати на питання під час складання обов'язкового тесту.

Цей курс для тих, хто:

 • Працює у публічних закупівлях
 • Готується до складання тесту
 • Відчуває прогалини у знаннях та практичних навичках
 • Хоче стати Уповноваженою Особою
 • Потребує допомоги перед тестуванням
 • Прагне скласти тест з першої спроби

Структура курсу: 

Курс складатиметься з 6 онлайн модулів, які ви зможете проходити у зручний для вас час з будь-якої точки світу. Кожен урок складається з відео лекцій, конспекту, шаблонів документів, опису бізнес процесів та тестів для перевірки. 

Фінальний онлайн-іспит 50 питань 

В кінці курсу після того, як ви отримаєте знання та навички, необхідні для виконання обов'язків Уповноваженої Особи, у вас буде можливість пройти фінальний онлайн тест, який базується на матеріалах курсу. 

Бонус! Практикум-вебінар у форматі питання-відповідь.

Тривалість курсу: 7 тижнів

Початок навчання: 19 липня 2021.

Вартість: Вартість курсу для фізичних осіб 3800 грн, для юридичних осіб 4800 грн. Оплату необхідно здійснити до 19 липня 2021 року.

Після реєстрації вам зателефонує координатор навчальних програм. Оплата здійснюється після затвердження та підписання договору.

Отримати брошуру  Програма Навчання

  Модуль 1. Основна термінологія УО 

  Модуль 2. Планування видатків та закупівель

  Модуль 3. Організація та проведення закупівель

  Модуль 4. Робота в електронній системі закупівель

  Модуль 5. Участь у договірній роботі

  Модуль 6. Оскарження закупівель, взаємодія з контролюючими органами та громадянським суспільством

  Про Центр вдосконалення закупівель Київської Школи Економіки.

  Навчально-аналітичний Центр вдосконалення закупівель Київської Школи Економіки - це:

  • 100 + організацій, чиї закупівельники пройшли навчання (Дельта Вілмар, Into-Sana, Галнафтогаз, Нафтогаз, ДТЕК, Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, Укренерго, Укрпошта, Укрзалізниця, Енергоатом та інші)
  • 600+ випускників
  • Понад 10 тисяч унікальних користувачів на місяць, які застосовують наші цифрові інструменти для закупівель
  • 4 роки роботи з USAID, EBRD, OCP, Укренерго, урядами України, Молдови, Вірменії та Лівану 10 + змін запропонованих до ProZorro та регулювання закупівель

  Центр вдосконалення закупівель розробив Калькулятор Уповноважених Осіб, який дозволяє розраховувати необхідну кількість Уповноважених Осіб в організації. 

  У партнерстві з Департаментом сфери публічних закупівель Мінекономіки Центр проводить опитування щодо поінформованості та готовності замовників до переходу з 01 січня 2022 року на формат роботи  уповноважених осіб та виявлення можливих перешкод, з якими стикаються замовники. 

  Центр вдосконалення закупівель за запрошенням Департаменту сфери публічних закупівель МЕРТУ бере участь у створенні системи тестування Уповноважених Осіб.

  Створення та проведення цього курсу стало можливим завдяки підтримці Фонду Євразія, що фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії через UK aid. Зміст курсу є виключною відповідальністю Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки і не обов’язково відображає погляди Агентства USAID, Уряду США, Уряду Великої Британії, або Фонду Євразія."